Wspólna perspektywa

Od 1997 roku nasi założyciele John Fearon i James Bassant dzielą pasję do brytyjskiego designu oświetleniowego oraz wizję tworzenia produktów o wyróżniającej się jakości. Z obsesyjną dbałością o detale dopracowujemy elementy, które inni mogą przeoczyć, stawiając sobie wyzwania, żeby realizować je we właściwy sposób.

Zaprojektowane w Wielkiej Brytanii

Nasze oprawy oświetleniowe powstają w Wielkiej Brytanii, a ich początki to proste rysunki w naszych szkicownikach. Przyszłościowe projekty o ponadczasowym wyglądzie. Dzięki prostej formie nasze produkty zachowują ponadczasową jakość.

Wyróżniające detale

Uważamy, że każdy produkt powinien być dopracowany do najmniejszego detalu. Nie wierzymy w kompromisy i zawsze wybieramy najlepsze możliwe procesy. Uważamy, że dobra technologia gwarantuje wytworzenie doskonałych produktów.

Lepsze jutro

Dbamy o przyszłość i chcemy znaleźć sposób na bardziej harmonijne współdziałanie firm i ludzi z naszą planetą. Nie jest to zwykle proste, ale drobne działania zmieniające obecny sposób wykonywania różnych prac, docelowo spowodują realną, istotną zmianę.

Globalna społeczność

Od skromnych początków - jednego klienta i sześciu produktów, po dzisiejszą uznaną na całym świecie markę. Dzięki globalnej rodzinie Astro i naszym partnerom produkcyjnym nadal możemy wcielać w życie naszą wizję.

Stworzone wspólnie

Często najbardziej zdumiewające projekty pochodzą z nieprawdopodobnych źródeł, a w Astro każdy jest zachęcany do dzielenia się pomysłami. Mamy lojalny zespół, wierzący w nasze wspólne wartości: dążenie do doskonałości, znaczenie dobrego designu, nieustanne starania oraz, przede wszystkim, uczciwość i przyzwoitość.

ASTRO

Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne - IBL | Wałbrzyska 11/184, 02-739 Warszawa | NIP: 5213638261 | REGON: 146342575

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl