Kim jesteśmy

Jesteśmy zorientowanymi na szczegóły maniakami i perfekcjonistami, zamiłowanymi do pięknych rzeczy. Musimy projektować i tworzyć, aby naprawdę czuć, że żyjemy. Inspirację znajdujemy w zwyczajności i niezwykłości – jest wszędzie, gdzie spojrzymy i udoskonalamy lampy, meble czy ceramikę – i udoskonalamy jeszcze trochę, aż będziemy mieli produkt wystarczająco dobry dla Ciebie i dla mnie. NUAD składa się z myślicieli i twórców, którzy połączyli siły, aby stworzyć szeroką gamę produktów i zainspirować nowy „lifting twarzy” środowisk domowych i pracy.

Co robimy

Odłóżmy na bok bzdury o estetyce, funkcjonalności i prostocie. Jak mówimy; „Projektujemy świetne rzeczy, bo nie możemy się powstrzymać – proste” Projektujemy produkty do wnętrz; których sami szukaliśmy na rynku od wieków. Chcemy wypełnić pustkę i rozwijać dobry design – aby życie stało się trochę lepsze – lub przynajmniej po prostu świeciło trochę jaśniej w dobrym oświetleniu NUAD.

Nasza historia

NUAD opiera się na różnych zestawach umiejętności, ale na wspólnej pasji tworzenia pięknych i funkcjonalnych produktów do wnętrz odpowiednich dla domów i biur na całym świecie. Jesteśmy Peder i Rune i mamy nadzieję, że podoba Ci się nasz wszechświat… 

NUAD zostało założone w czerwcu 2019 roku przez projektanta i architekta Rune Krøjgaarda

NUAD

Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne - IBL | Wałbrzyska 11/184, 02-739 Warszawa | NIP: 5213638261 | REGON: 146342575

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl