Lampa wisząca wewnętrzna LEVANTE ∅64 cm matowa biel - 28W 2700K 1230lm 220-240V ~ 50/60 Hz IP20 PUSH DALI - LUCEPLAN
Opis
Opis produktu :
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - LEVENTE ⌀64 PUSH DALI lampa wisząca
- Nr. katalogowy - A06/1D ( ściemnialna push/DALI 220-240 V ~ 50/60 Hz Dł. przewodu: 5000 Rozeta sufitowa: Ø150x60 )
- Nr. katalogowy - A06C1 ( małe dyfuzory )
- Rodzaj światła - LED
- Moc oprawy - 28W
- Barwa światła - 2700K
- Strumień światła - 1230lm
- Klasa szczelności - IP20
- CRI>90
- Napięcie 220-240 V ~ 50/60 Hz
- Klasa izolacji - I
- Ściemnialna, z odcięciem fazy
- Kolor - Biały mat
- Materiał - Aluminium
- Dł. przewodu: 5000
- Rozeta sufitowa: Ø150x60
- Gwarancja Tak
- Projekt - Marco Spatti
- Wymiary - patrz schemat




Dane techniczne
| Producent : | LUCEPLAN |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 28W |
| Zasilanie : | 220-240 V ~ 50/60 Hz |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Biały mat |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.