Lampa podłogowa LEVANTE matowa biel - 22W 2700K 1230lm 220-240V ~ 50/60 Hz IP20 - LUCEPLAN
Opis
Opis produktu :
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - LEVENTE lampa podłogowa
- Nr. katalogowy - konstrukcja podłogowa A06TD
- Nr. katalogowy - małe dyfuzory A06C1
- Rodzaj światła - LED
- Moc oprawy - 22W
- Barwa światła - 2700K
- Strumień światła - 1230lm
- Klasa szczelności - IP20
- CRI>90
- Napięcie 220-240 V ~ 50/60 Hz
- Klasa izolacji - I
- Ściemniacz nożny
- Kolor - Biały mat
- Materiał - Aluminium, stal
- Gwarancja Tak
- Projekt - Marco Spatti
- Wymiary - patrz schemat



Dane techniczne
| Producent : | LUCEPLAN |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 22W |
| Zasilanie : | 220-240 V ~ 50/60 Hz |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Biały mat |
| Materiał : | Aluminium, stal |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.