Lampa stołowa lub podłogowa PIPISTRELLO 620 brąz matowy - 4x4W E14 LED 2700K 1800lm 230V IP20 - MARTINELLI LUCE
Opis
Opis produktu :
Lot ponad czasem Szybowanie staje się ikoną... Rozpostarte skrzydła, uchwycone w chwili tuż przed ich całkowitym otwarciem. W tym pędzie, skrystalizowanym w czasie, zawarta jest cała emocjonalna, stylistyczna i wartościowa natura tej ikony designu. Lampa, która poprzez klosz i krętą, wygiętą teleskopową podstawę uosabia nieciągłość, nowoczesność, humor i wdzięk, elegancję i dynamikę. To właśnie dzięki odwadze w zaproponowaniu tych różnych aspektów, nawet jeśli sprzecznych, Pipistrello wytrzymuje próbę czasu z niepowtarzalnym urokiem. Lampa stołowa lub stojąca z rozproszonym światłem, z regulowaną wysokością. Teleskop ze stali nierdzewnej z glazurą. Biały, opalowy klosz z metakrylanu. Konstrukcja i gałka z malowanego aluminium. Żarówki LED w zestawie. Zaprojektowana w 1965 roku przez Gae Aulenti dla Martinelli Luce, lampa została wykonana z wykorzystaniem innowacyjnych technik dyfuzora z metakrylanu, dostosowanych do czasów, w których powstała. Kształt stożkowatej podstawy rośnie w górę poprzez żebra klosza niczym skrzydła nietoperza. Postawiona na stole lub na podłodze, lampa ta swoją ekspresyjną mocą podkreśli każde otoczenie..
Cechy charakterystyczne:
- OPRAWA STOŁOWA LUB PODŁOGOWA - PIPISTRELLO 620
- Numer katalogowy: 620/BZ
- Typ: Stołowa, biurkowa
- Źródło lampy: E14 Led
- Napięcie: 230 V
- Max watt: 4X4W
- Stopień ochrony: IP20
- Lumen 4X450 lm ( 1800 lm )
- Barwa światła: 2700K
- CRI >80
- Czas świecenia: 25000 h
- Klasa energetyczna F
- Kolor struktury: Brąz, lakier matowy
- Kolor klosza: Biały, opalowy
- Kolor podstawy: Chrom, chromowany
- Materiał: Aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, metakrylan 040 ( klosz ), żelazo
- Długość przewodu zasilającego: 45+200 cm
- Projektant: Gae Aulenti





Dane techniczne
| Producent : | MARTINELLI LUCE |
| Źródło światła : | 4 x E14 |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Moc oprawy [W] : | 18W |
| Zasilanie : | 230V |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Biały opal-brązowy matowy |
| Materiał : | Aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, metakrylan 040 ( klosz ), żelazo |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.