Lampa stołowa lub podłogowa PIPISTRELLO 50 złoty platerowany - 14W LED 2700K 1400lm 230V IP20 - MARTINELLI LUCE
Opis
Opis produktu :
Pierwsze 50 złotych lat Zrodzony w wizjonerskim umyśle architekta i projektanta Gae Aulenti w 1965 roku, jego charakterystyczna sylwetka i kultowa aura od tamtej pory pobudzają wyobraźnię pokoleń entuzjastów designu. Pipistrello przetrwało wieki, przeciwstawiając się zmieniającym się modom, aby uczcić swoje 50. urodziny w 2015 roku. Aby odpowiednio uczcić te urodziny, przedstawiamy złotą podszewkę, która z jednej strony odzwierciedla głębię jego historii, a z drugiej jest deklaracją ufności w przyszłość. Zaprezentowana w Paryżu, we Włoskim Instytucie Kultury, w sygnowanej i numerowanej edycji, lampa Pipistrello 50 staje się jeszcze cenniejszym obiektem dla kolekcjonerów i miłośników designu.
Cechy charakterystyczne:
- OPRAWA STOŁOWA LUB PODŁOGOWA - PIPISTRELLO 50
- Numer katalogowy: 620/DIM/L/1/ORO
- Typ: Stołowa, biurkowa, podłogowa
- Źródło lampy: Led
- Napięcie: 230 V
- Max watt: 14W
- Stopień ochrony: IP20
- Lumen 1400lm
- Barwa światła: 2700K
- CRI >80
- Wiązka światła 45°
- Czas świecenia: 50000 h
- Klasa energetyczna E
- Kolor struktury: Złoty, platerowany
- Kolor klosza: Biały, opalowy
- Kolor podstawy: Chrom, chromowany
- Materiał: Mosiądz, metakrylan 040 ( klosz ), żelazo
- Projektant: Gae Aulenti



Dane techniczne
| Producent : | MARTINELLI LUCE |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Moc oprawy [W] : | 14W |
| Zasilanie : | 230V |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Złoty, platerowany |
| Materiał : | Mosiądz, metakrylan 040 ( klosz ), żelazo |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.