Słupek oświetleniowy zewnętrzny BILLY antracyt - LED CoB 7W 3000K 275lm 220-240V IP65 ON-OFF 25° - PAN
Opis
Opis produktu :
Produkt przeznaczony jest do oświetlenia zewnętrznego, takiego jak ogrody, ścieżki dla pieszych i podjazdy. Reflektor z optyką 25° zapewnia doskonałą wydajność świetlną i precyzyjną emisję, dzięki czemu idealnie nadaje się do oświetlenia akcentującego i tworzenia efektów wizualnych. Dostępne są dwa modele o różnych wysokościach i z jednym lub dwoma źródłami światła. Emisję światła można regulować w pionie i poziomie. Wszystkie oprawy są wyposażone w zasilacze i fabrycznie okablowane, wyposażone w przewód zasilający o stopniu ochrony IP68 oraz złącze. Charakteryzują się kompaktowością i wytrzymałością, wykonane są z wytłaczanego aluminium i zawierają specjalną, niezależną płytę montażową, która ułatwia montaż na betonowym cokole.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy - GRD02130
- Nazwa produktu - BILLY słupek oświetleniowy, ogrodowy
- Moc: 7 W
- Typ źródła światła LED SoB
- Temperatura światła 3000 K
- CRI: CRI >80
- Siła strumienia świetlnego - emisja całkowita: 275 lm
- Skuteczność świetlna: 39 lm/W
- Zasilanie:220-240 V
- Sterowanie Wł./Wył.
- Materiał: Aluminium
- Kolor - Antracyt
- Klasa izolacji - I
- Stopień ochrony IP produktu IP65
- IK: IK06
- Żywotność: L80/B50 - 36 000 godz.
- Wymiary - Patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | PAN |
| Źródło światła : | LED SoB |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >80 |
| Moc oprawy [W] : | 7W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Antracyt ( anthracite ) |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.