Słupek oświetleniowy na energię słoneczną ZEN rdzawy - LED SMD 2,2W 3000K 150lm 3,7V DC IP54 ON-OFF - PAN
Opis
Opis produktu :
ZEN należy do nowej generacji ekologicznych produktów, wykorzystujących energię słoneczną do zasilania modułu LED. Jest samowystarczalny i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Oprawa wykorzystuje różnorodne elementy technologiczne, w tym ogniwo fotowoltaiczne i wysoce niezawodną baterię litową, która zapewnia długotrwałe, autonomiczne oświetlenie. W module LED wbudowany jest włącznik/wyłącznik, który umożliwia pracę w trybie „SMART light”: czujnik jasności włącza lampę przy 20% spadku natężenia światła otoczenia poniżej 20 luksów. Czujnik obecności zwiększa jasność do 100% dopiero po wykryciu obecności osób w odległości 6 metrów od urządzenia. Korpus lampy wykonany jest z metalu malowanego proszkowo, odpornego na czynniki zewnętrzne i promieniowanie UV. Dyfuzor LED wykonany jest z poliwęglanu. Strumień świetlny diod LED skierowany jest w dół, aby zapobiec bezpośredniemu olśnieniu. Oprawa jest dostarczana z metalowym uchwytem do montażu natynkowego. Wśród akcesoriów znajduje się również kołek do wbicia w ziemię, umożliwiający zakotwiczenie w trawie lub luźnym podłożu.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy - GRD04001
- Nazwa produktu - ZEN słupek oświetleniowy, ogrodowy
- Moc: 1,2 W
- Typ źródła światła LED SMD
- Temperatura światła 3000 K
- Siła strumienia świetlnego - emisja całkowita: 150 lm
- Skuteczność świetlna: 68 lm/W
- Zasilanie: 3,7 V DC
- Sterowanie Wł./Wył.
- Materiał: Metal, farba
- Kolor - Rdzawy
- Klasa izolacji - III
- Stopień ochrony IP produktu IP54
- IK: IK05
- Wymiary - Patrz schemat



Dane techniczne
| Producent : | PAN |
| Źródło światła : | LED SMD |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | - |
| Moc oprawy [W] : | 2,2W |
| Zasilanie : | 3,7 V DC |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Rdzawy ( rdzawy ) |
| Materiał : | Metal malowany proszkowo |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.