Słupek ogrodowy ROSEBUD D75 1 MODUŁ czarny - LED 6W 3000K 126lm IP65 przesłona optic - CASTALDI LIGHTING
Opis
Opis produktu :
- Kod produktu: ROSEBUD D75 / D75/G1-3830OT-BE
- Kategoria: Niski słup/słupek oświetleniowy
- Zastosowanie: oświetlenie domowe, korytarz
- Sposób montażu: do podłoża
- Obudowa: obudowa ze stali nierdzewnej polerowanej AISI 304.
- Malowanie: powłoka proszkowa poliestrowa, z wielowarstwową powłoką antykorozyjną (ekspozycja ponad 1500 godzin w środowisku mgły solnej).
- Śruby: śruby ze stali nierdzewnej AISI 304.
- Kolor standardowy: BE | Tłoczony czarny
- Kolory opcjonalne: DN | tłoczony biały, CO | Corten, GM | Tłoczona zieleń
PARAMETRY ELEKTRYCZNE
- Żywotność: 50 000 h L80B20 (Ta=25°C)
- Typ statecznika montażowego: Zdalny, brak w zestawie
- Napięcie: 24 V DC
- Oddzielny zapłon: Nie
- Awaryjny 1E: Nie
- Awaryjny 3E: Nie
ŹRÓDŁA
- MacAdam: Krok 3
- Strumień wyjściowy: 126 lm
- Typ źródła: LED
- Moc systemu: 6 W
- Temperatura barwy: 3000 K CRI>80
ROZSYŁ ŚWIATŁA
- Kąt świecenia: rozproszony
- Kierunek światła: bezpośrednia
- Regulowana: Nie
UWAGI
- Lampa sprzedawana bez akcesorów montażowych
- Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oświetlenia CASTALDI LIGHTING w Polsce. Niektóre oprawy można zamówić o innych parametrach (kolor obudowy, kąt świecenia, barwa światła, moc, jasność). W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy: shop@idealbodylight.com.pl lub telefoniczny: 660 808 853




Dane techniczne
| Producent : | CASTALDI LIGHTING |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >80 |
| Moc oprawy [W] : | 6W |
| Zasilanie : | 24 V DC |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Tłoczony czarny ( embossed black ) |
| Materiał : | Stal nierdzewna polerowana AISI 304 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.