Oprawa wpuszczana regulowana punktowa PRESTO - LED, 7W, 4000K, 390lm, 35°, IP20, czarna
Opis
Opis produktu :
Oprawa wpuszczana Presto VK/04345/B/C elegancko oświetli Twoją przestrzeń biurową. Wykonana jest z aluminium i posiada ruchome wnętrze, które można obracać o 30° i 350°, dzięki czemu możesz regulować kąt padania światła, kierując je dokładnie tam, gdzie chcesz. Posiada wbudowaną żarówkę LED o mocy 6 W, która emituje ciepłe, białe światło (4000 K) i jasności 515 lumenów.
Cechy charakterystyczne:
-
Oprawa wpuszczana Presto VK/04345/B/C
- Mocy oprawy 7W
- Temperatura barwowa: 4000K
- Możliwość ściemniania: Nie
- Materiał: aluminium
- Jasność: 390 lumenów
- Napięcie: 220-240 V
- Wskaźnik wodoodporności: IP20
- Typ układu LED: Bridgelux
- Kąt świecenia: 35°
- Współczynnik oddawania barw: CRI>90
- Żywotność: 50 000 godzin
- Klasa ochrony elektrycznej: A+
- Kolor: czarny
- Wymiary: patrz schemat
Dane techniczne
| Producent : | dystrybutor IBL |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 7W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 4000K |
| Dostępne kolory : | black ( czarny ) |
| Materiał : | aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.