Oprawa sufitowa wpuszczana PLAY FI white - LED COB 13W 4000K 1050lm 220-240V AC IP20
Opis
Opis produktu :
PLAY FI to nowoczesny reflektor sufitowy podtynkowy do pomieszczeń, w kształcie tuby. Wykonany z metalu w kolorze białym, klasa szczelności IP20 pozwala na stosowanie lampy w pokojach, salonach oraz w innych obszarach o niższej wilgotności. Źródłem światła jest żarówka LED COB o mocy max. 13W. Podstawa, złącze i korpus z odlewu aluminiowego malowanego proszkowo. Radełkowany, przezroczysty dyfuzor akrylowy. Dostępne w wykończeniu czarnym lub białym z czarną tylną pokrywą i przednim pierścieniem wewnętrznym.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa PLAY FI 13W 4000K WHITE
- Kod produktu - 370880
- Kolor - biały ( white )
- Instalacja - Sufit, wpuszczana
- Cechy: LED COB
- CCT LED 4000 K
- Czas świecenia: LED (t. 25°C) 50000 h
- CRI > 90
- SDCM 3
- Zasilanie: 220-240 V AC 50/60 Hz
- Ściemniacz: Nieściemnialny, Wł.-Wył.
- Zasilanie: Oddzielne, w zestawie
- Kąt wiązki światła 18°
- Strumień wiązki światła 1050 lm
- Użyteczny strumień światła 850 lm
- Emisja: Bezpośrednia
- Materia: Aluminium
- Wymiary: Patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | IDEAL LUX |
| Źródło światła : | LED COB |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 13W |
| Zasilanie : | 220-240 V AC 50/60 Hz |
| Temp barwowa : | 4000K |
| Dostępne kolory : | White ( biały ) |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.