Oprawa sufitowa wpuszczana LUXO TILT czarny-czarny - LED 12W 3000K 850lm 38º 220-240V 300 mA Dali IP32 - KOHL Light
Opis
Opis produktu :
Oprawa wpuszczana LED KOHL LUXO K50151 o średnicy 10,5cm i mocy 12W z możliwością wychylenia środka do 20º. Posiada wbudowane diody w 3 barwach światła: ciepła (2700K), biała ciepła (3000K) lub biała naturalna (4000K), przeznaczona do wszystkich wnętrz, montaż w sufitach podwieszanych, idealnie nadaje się do oświetlenia salonu, sypialni, pokoju dziecka, gabinetu, kuchni, przedpokoju czy ciągów komunikacyjnych. Oprawa posiada zasilacz w komplecie.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa Lampa sufitowa NLUXO TILT
- Kod produktu - K50151.01.RF.BK-BK.38.ST.9.30.DA
-
Lampa: LED
-
Moc: 12 W
-
Temperatura barwowa: 3000K
-
Strumień świetlny: 850 Lm
-
Skuteczność ściemniania: 66 Lm/W
-
Możliwość ściemniania: Ściemniacz DALI
-
Sterownik: Pilot
-
Klasa ochrony: II
-
Wskaźnik oddawania barw: CRI>90
-
Napięcie: 220-240 V
-
Natężenie prądu: 300 mA
-
Czas życia: 50.000 h
- Instalacja: Powierzchnia
- Wykończenia aluminium: Czarny-Czarny
- Kierunek światła: Regulowany
- Kąt wiązki: 38º
- Stopień pochylenia: 20º
- Stopień IP int/ext: IP32
- Materiał: Aluminium
- Stopień IK: IK 5
- Zastosowanie: Wewnątrz
- Gwarancja: 5 lat
- Wymiary: patrz schemat

Dane techniczne
| Producent : | KOHL Light |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 12W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Czarny-czarny |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.