Oprawa oświetleniowa sufitowa wpuszczana COLOMBIA 10 czarna - LED COB 10W 2700-3000-4000K 670-685-800lm 250mA IP20 36° - HOFF LIGHT
Opis
Opis produktu :
Dostępna w wersji 1- lub 2-modułowej, oprawa Colombia łączy wydajność i elastyczność w realizacji projektów. Wyposażona w diodę LED COB, współczynnik CRI >90 i technologię zapobiegającą migotaniu, zapewnia wysokiej jakości oświetlenie i optymalny komfort wizualny. System Cardana ±30º umożliwia precyzyjną orientację światła, a przełącznik CCT pozwala na łatwą regulację temperatury barwowej w zakresie 2700 K, 3000 K i 4000 K. Kompatybilna z systemem DALI Push i dostępna w kolorze białym i czarnym, to wszechstronne i funkcjonalne rozwiązanie.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy - 1.1135.0218
- Wersja COLOMBIA 10
- Moc (W) 10
- Zasilenie mA 250
- Zasilacz nie jest dołączony
- Temperatura barwowa 2700-3000-4000K
- Rzeczywisty strumień świetlny (lm) 70-685-800 lm
- Współczynnik oddawania barw: CRI >90
- Kąt wiązki: 36°
- Wykończenie: Czarne
- Obudowa: Aluminium
- Wymiary (mm) 108x108x88
- Wycięcie w ścianie (mm) 97x97x100
- Waga (kg) 0,56
- IP: IP20
- Zakres temperatur: -20°C +40°C
- Gwarancja: Tak
- Wymiary - Patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | HOFF LIGHT |
| Źródło światła : | LED COB |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | > 90 |
| Moc oprawy [W] : | 10W |
| Zasilanie : | 250 mA |
| Temp barwowa : | 2700K-3000K-4000K |
| Dostępne kolory : | Czarny |
| Materiał : | Obudowa: Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.