Lampa wisząca wewnętrzna z rozetą MURANÉ champagne-champagne-bronze glass - LED 5x2,7W 2700K Ra>90 835lm 24V AC IP20 - PANZERI
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu :
Kompozycja pięciu lamp Murané z rozetą sufitową. Tradycja ręcznego rzemiosła z dmuchanego szkła rodzi Murané, serię opraw do montażu jako pojedyncze zawieszenia lub niestandardowe zestawy, na powierzchni lub jako częściowo zagłębione oprawy do montażu na ścianie i suficie. Kulisty dyfuzor z przezroczystego szkła z brązu jest ręcznie wykonany z falistym efektem o wspaniałym efekcie dekoracyjnym. Źródło LED jest minimalne i ukryte w poliwęglanowej osłonie, która zapewnia optymalne rozproszenie światła. Wersje podwieszane są dostępne z daszkiem indywidualnym lub bez, w celu połączenia z daszkami wpuszczanymi lub klastrowymi.
Cechy charakterystyczne:
- Kod M11505.010.0510 - Zestaw lamp wiszących 10 cm x 5
- Pobór mocy systemu 5x2,7 W
- Skuteczność świetlna 83,5 lm/W
- Źródło światła LED
- Temperatura barwowa 2700 K Ra>90
- Rozsył światła rozproszony
- Zasilanie 24 V DC
- Konfiguracja elektryczna 24 V
- Siła strumienia świetlnego 835 lm
- Stopień ochrony IP20
- Tolerancja barw SDCM 3
- Wymiary: patrz schemat
- Projekt - Matteo Thun e Benedetto Fasciana 2022
- Wielopunktowa oprawa wisząca do wnętrz, z bezpośrednim i pośrednim rozsyłem światła.
- Mosiężny wspornik do okablowania.
- Dyfuzor z dmuchanego szkła w kolorze brązowym.
- Aluminiowa rozeta w kolorze brązowym, malowana farbą poliakrylową.
- Zawieszenie o długości 5 m (196,9") i koncentryczny kabel zasilający z przezroczystego PVC.
- Dostarczane bez osłony zasilania, w komplecie z zaciskiem kablowym na wolnym końcu kabla.
Cechy charakterystyczne:
- Kod RT03905.0005.A01 - Rozeta okrągła 39,5 cm
- Okrągła osłona do zasilania i podwieszania maksymalnie 5 opraw o stałym napięciu 24 V DC
- Zasilanie 220-240 V AC
- Częstotliwość 50/60 Hz
- Konfiguracja elektryczna WŁ.-WYŁ.
- Zintegrowany sterownik w zestawie
- Sterownik 30 W/24 V WŁ.-WYŁ
- Kolor - szampański
- Dostępne kolory rozet - bleck ( czarny ), champagne ( szampański ), bronze ( brązowy ), matte brass ( matowy mosiądz )







Dane techniczne
| Producent : | PANZERI |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | > 90 |
| Moc oprawy [W] : | 5x2,7W |
| Zasilanie : | 24V DC |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Champagne-Champagne-Bronze glass |
| Materiał : | Mosiądz, dmuchane szkło, aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.