Lampa wisząca wewnętrzna NOWAY SMOLL - LED 18.5W SW 2700-3000-4000K 618lm ON-OFF Czarny - LEDS C4
Opis
Opis produktu :
Lampa wisząca LED Noway Smoll w skandynawskim stylu to oświetlenie zaprojektowane specjalnie do jadalni, kuchni i salonu. Ta lampa wisząca łączy elegancję i funkcjonalność dzięki funkcji CCT, która pozwala na regulację barwy światła za pomocą przełącznika na kloszu – od ciepłych odcieni dla przytulnej atmosfery po chłodniejszą, chłodną biel, sprzyjającą koncentracji i produktywności. Zdecentralizowane zawieszenie pozwala na zawieszenie lampy dokładnie nad stołem, nawet jeśli nie znajduje się bezpośrednio nad nim, a zintegrowane źródło światła LED gwarantuje nie tylko wysoką energooszczędność, ale także długotrwałe oświetlenie.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - Lampa wisząca Noway Smoll LED 18.5W SW 2700-3000-4000K ON-OFF Czarny 618lm
- Nr. katalogowy - 00-8391-05-05
- Całkowita moc oświetleniowa: 18.5W
- Lumeny realnie: 618 (3000K)
- Lm/moc realna (W): 33
- Skorelowana temperatura barwowa (CCT): SW 2700-3000-4000
- Kąt układu optycznego / Odbłyśnik: HORIZONTAL 129º
- Struktura materiału : Stal
- Wykończenie struktury: Matowe złoto
- Napięcie / Częstotliwość: 220-240V/50-60Hz
- Protokół ściemniania: ON-OFF
- Power Factor: 0.90
- Żywotność : 50,000h L80B20
- Gwarancja: 5 lata
- Oprawa oświetleniowa łatwa w recyklingu
- CRI: 92
- skala MacAdam: 3
- Ryzyko fotobiologiczne: RG0
- Wymiary: patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | LEDS C4 |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >92 |
| Moc oprawy [W] : | 18.5W |
| Zasilanie : | 220-240V/50-60Hz |
| Temp barwowa : | SW 2700-3000-4000K |
| Dostępne kolory : | Matowe złoto |
| Materiał : | Stal |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.