Lampa wisząca wewnętrzna BRINDIS C-130 chrome - LED 6W 900lm 3000K IP20 - PUJOL
Opis
Opis produktu :
Lampa sufitowa wisząca Brindis zaprojektowany przez P. Legnę, wykonany z aluminium z chromowanym wykończeniem i zintegrowany z oświetleniem LED. Idealny do jadalni, przejść, korytarzy, lobby lub innych nowoczesnych pomieszczeń.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - Lampa wisząca BRINDIS C-130 C-Chrome
- Nr. katalogowy - 0430130
- Kolekcja - BRINDIS
- Żarówka Led
- Moc - 6W
- Barwa światła - 3000K
- 900lm
- Zasilenie - 220V
- IP20
- Klasa I
- Materiał - aluminium
- Kolor - C-Chrome ( dostępne kolory - Nm-Matt Nickel zapytaj konsultanta )
- Projekt - Equipo Pujol
- Wymiary: patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | PUJOL |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | nie dotyczy |
| Moc oprawy [W] : | 6W |
| Zasilanie : | 220V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | chromowany ( chrome ) |
| Materiał : | aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.