Lampa wisząca wewnętrzna ATIA SG biały - LED 120W 3000K 9500lm 220-240V AC 50/60Hz IP20 - GEA LUCE
Opis
Opis produktu :
ATIA, dynamiczne sploty światła. Lekka aluminiowa oprawa z modułami LED rozmieszczonymi na całej długości rozprasza światło w zakresie 360°. Aluminiowa konstrukcja o matowym wykończeniu pięknie zwisa z okrągłej rozety sufitowej lampy wiszącej ATIA. Lampy wyposażone są w diody LED umieszczone na zewnątrz, przed białymi silikonowymi osłonami, dzięki czemu emitują bardzo równomierne światło. Lampa wisząca idealnie nadaje się do oświetlenia stołu jadalnego w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy: FATSB3
- Oprawa zwieszana
- Model ATIA S/G
- Stopień ochrony IP IP20
- Lampa LED Integrato
- Moc systemu: 120W
- Ściemnianie: ściemniacz fazowy + przycisk (brak w zestawie)
- Lumen: 9500 lm
- Temperatura barwowa: 3000 K
- Wiązka światła: 360°
- CRI: >80
- Żywotność: 30 000 h
- Napięcie: 220-240V 50/60Hz
- Ściemnianie: Nieściemnialne Włącz - Wyłącz
- Klasa izolacji: I
- Kolor obudowy biały
- Materiał: aluminium
- Wymiary: patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | GEA LUCE |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >80 |
| Moc oprawy [W] : | 120W |
| Zasilanie : | 220-240V 50/60Hz |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | White ( biały ) |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.