Lampa wisząca wewnętrzna APETE - LED 40W 3000K 5,756lm CRI>90 IP20 biała
Opis
Opis produktu :
APETE to nowoczesna, lampa wisząca LED o minimalistycznym designie, która doskonale wpasuje się we współczesne wnętrza biurowe i domowe. Jej prosta, ale elegancka forma sprawia, że idealnie komponuje się z każdym pomieszczeniem, od kuchni po salon. Lampa SOREN wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, co zapewnia jej trwałość i lekkość. Jej uniwersalny czarny kolor doskonale komponuje się z różnymi schematami kolorystycznymi wnętrz, dodając im nowoczesnego charakteru. Zintegrowane źródło światła LED w lampie charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną oraz długą żywotnością, co czyni ją ekonomicznym wyborem. Dzięki równomiernemu rozprowadzeniu światła, zapewnia optymalne oświetlenie miejsca pracy czy wypoczynku, redukując jednocześnie zmęczenie oczu. Apete to lampa, która łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, tworząc idealne oświetlenie dla nowoczesnych wnętrz. Jej zaawansowane technologie oraz minimalistyczny design sprawiają, że jest nie tylko praktycznym, ale i stylowym dodatkiem do każdego pomieszczenia.
Cechy charakterystyczne:
-
VK/04619/PE/W-W/W APETE lampa wisząca LED
- Lokalizacja: wewnętrzna
- Moc oprawy: 40W LED
- Wejście 220-240 V
- Temperatura barwowa: 3000K
- Jasność: 5756 lumenów
- Wskaźnik wodoodporności: IP20
- CRI>90
- Materiał: aluminium
- Kolor: biały
- Wymiary: patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | dystrybutor IBL |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 2x40W max |
| Zasilanie : | 200-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | white ( biały ) |
| Materiał : | aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.