Lampa wisząca ZERO ROUND VERTICAL Ø75 titanium - LED 36W 2700K Ra>90 3059lm 24V DC 24V IP20 - PANZERI
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu :
Pionowa lampa wisząca z wytłaczanego zakrzywionego aluminium z opalowym ekranem poliwęglanowym. Emisja światła wewnętrznego przez moduł LED i technologię DALI/Push DIM we wszystkich wersjach baldachimu. Poliakrylowa biel, czarny tytanowy brąz lub matowy mosiądz malowany. Baldachim do pojedynczych instalacji i baldachimy do wielu konfiguracji są dostępne, zamawiane osobno. Idealny do biur, hal, salonów, dużych przestrzeni, również w połączeniu z Zero Round Acoustic i Arena Acoustic.
Cechy charakterystyczne:
- Pojedyncza lub wielokrotna pionowa oprawa oświetleniowa wisząca do wnętrz, z bezpośrednią i pośrednią emisją światła.
- Wygięta wytłaczana aluminiowa konstrukcja w kolorze białym, czarnym, brązowym, matowym mosiądzu lub tytanowym poliakrylowym lakierem.
- Wytłaczany dyfuzor poliwęglanowy z opalowym wykończeniem.
- Zestaw do zawieszenia z uchwytami i 5-metrowymi (196,9") stalowymi linkami. 5-metrowy (196,9") kabel zasilający z przezroczystego PVC.
- Dostarczany bez podsufitki zasilającej
- Kod M15430.075.0510
- Pobór mocy systemu 36W
- Skuteczność 84,97lm/W
- Źródło światła LED
- Żywotność źródła światła L70 (B50) 60.000h
- Temperatura barwowa 2700K
- Ra>90
- Rozproszenie światła
- Zasilanie 24V DC
- Konfiguracja elektryczna 24V
- Zdalny sterownik nie jest dołączony
- Nominalny strumień świetlny 4252lm
- Strumień świetlny 3059lm
- Sprawność 71,9%
- Waga 1,9 kg
- Stopień ochrony IP20
- Tolerancja barw SDCM 3
- Kolor matowy mosiądz
- Wymiary: patrz schemat
- Projekt - Enzo Panzeri 2018
- Karta katalogowa




Dane techniczne
| Producent : | PANZERI |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | > 90 |
| Moc oprawy [W] : | 36W |
| Zasilanie : | 24V DC |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | titanium |
| Materiał : | aluminium z opalowym ekranem poliwęglanowym |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.