Lampa wisząca SKYBELL LINEAR S/5L/21 heban czarny - 16W LED 2700K 1860lm 110-240V 50/60Hz IP20 - BOVER
Opis
Opis produktu :
Skybell to rozbudowany system lekkich konstrukcji, zaprojektowany tak, aby dostosować się do każdego rodzaju zastosowania. Ich główną cechą jest wizerunek, jaki dają, są subtelni i pogodni. W swoich zastosowaniach tchną fantazją i swobodą, ponieważ można je łączyć w różne warianty, mieszając 4 rozmiary, aż do uzyskania bardziej osobistej i dynamicznej koncepcji lampy lub utrzymania wszystkich „dzwonków” tej samej długości, uzyskując bardziej tradycyjny wizerunek. W zależności od preferencji użytkownika, Bellsy mogą w łatwy sposób modyfikować swoje położenie poprzez złącze (Jack), które pozwala na podłączenie ich do sieci za pomocą jednego kliknięcia. Ta funkcja jest odpowiednia dla całej kolekcji Skybell. Skybells są podzielone na 3 wyraźnie odrębne grupy i ze względu na różne możliwości, jakie oferują, każda z tych grup tworzy rodzinę: Girlanda, Profil Liniowy i Profil Okrągły. Girlandy można zawiesić pod sufitem lub na ścianie w zależności od potrzeb otoczenia. Wspornik ten zawiera wewnętrzny wspornik, który umożliwia łatwe ustawienie kabla. We wszystkich wersjach oprawa jest zawsze czarna, ale wykończenie można dostosować. Profile wykonane są z ekstrudowanego aluminium. W wersji liniowej i okrągłej profil zawieszony jest na linkach napinających o regulowanej wysokości.
Cechy charakterystyczne:
- Skybell Linear S/5L/21 - Lampa wisząca wewnętrzna
- Numer katalogowy - 35715219056
- Moc: 16W LED
- Zasilenie - 120-240V 50/60Hz
- Temperatura barwowa: 2700K
- CRI: 90
- Źródło światła: 1860lm
- Stopień ochrony - IP20
- Możliwość ściemniania: 0/1-10V/Dali/Push
- Kąt wiązki 30° standard
- Taka sama wysokość 5 lamp
- Oświetlenie bezpośrednie
- Kolor: heban czarny
- Materiał: żelazo, aluminium, wytłaczana szyna aluminiowa
- Projekt - Estudi Manel Molina / 2019
- Styl nowoczesny


Dane techniczne
| Producent : | BOVER |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 16W |
| Zasilanie : | 120-240V 50/60Hz |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | heban czarny |
| Materiał : | żelazo, aluminium, wytłaczana szyna aluminiowa |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.