Lampa wisząca SCOPAS czarno-biała - LED 80W 3000K 2826ml Dimmable-Push IP20 - ARTEMIDE
Opis
Opis produktu :
Stworzona poprzez powtórzenie podstawowego modułu, ta lampa wisząca składa się z kuli o niekompletnej strukturze. Zmieniając się nieustannie w swoim wyglądzie, w zależności od punktu, z którego się na nią patrzy, radykalnie łamie schemat czystych i czasami monotonnych form, które zwykle charakteryzują ten rodzaj lampy. Podobnie jak Gwiazda Śmierci Imperium w Gwiezdnych Wojnach, nieruchoma w przestrzeni, jej pozorna niekompletność kontrastuje z jej techniczną wydajnością.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa: Scopas - App Compatible
- Kod artykułu: 1529010APP
- Kolor: Czarno-biały
- Instalacja: Zawieszenie
- Materiał: Aluminium, metakrylan, ABS
- Wat: 80W
- Napięcie: 220-240V
- Barwa światła: 3000K
- Dostarczona moc lumenów: 2826lm
- CRI 90
- Wydajność: 44%
- Z funkcją ściemniania: Push
- Seria: kolekcja projektowa
- Kompatybilny z aplikacją App
- Projekt: Neil Poulton
- Wymiary: patrz schemat





Dane techniczne
| Producent : | ARTEMIDE |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI>90 |
| Moc oprawy [W] : | 80W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Czarno-biały |
| Materiał : | Aluminium, metakrylan, ABS |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.