Lampa wisząca GALAXIA GOLD - 85W LED 3500K 5100lm 230V IP21
Opis
Opis produktu :
Kolekcja lamp ring do prestiżowych wnętrz Szukasz lamp, których design odbiega od tradycyjnych modeli z kloszami? Kolekcja Galaxia do idealne rozwiązanie do współczesnych wnętrz. Pierścienie lamp będące alternatywą dla kloszy prezentują się oryginalnie, a czasami wręcz futurystycznie w nowocześnie urządzonych przestrzeniach. Minimalizm świecących pierścieni dodaje lekkości, zapewniając przy tym doskonałe źródło światła. Kolekcję Galaxia proponujemy zarówno jako idealne rozwiązanie do salonu, jak i kuchni, jadalni, sypialni, a nawet biura! Jednym zdaniem - sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz zaprosić minimalizm i luksus zamknięty w jednym dodatku. Szczególnie że przygotowaliśmy dla Ciebie aż 8 różnych modeli. Poznaj pełną rodzinę lamp Galaxia! Lampy wiszące Galaxia - dopasuj model do własnych potrzeb Kolekcja lamp wiszących Galaxia to aż 8 modeli różniących się między sobą kolorem oraz rozmieszczeniem i liczbą pierścieni świetlnych. W mniejszych pomieszczeniach doskonale sprawdzi się lampa wisząca z jednym ringiem w kolorze matowego złota lub czerni. W większych z kolei możesz postawić na dwa lub nawet trzy pierścienie w różnych konfiguracjach. Chcesz, by lampa wisząca przyciągała wzrok już po przekroczeniu progu? W takim razie poznaj bliżej lampę z ringami o różnych średnicach ułożonymi względem siebie w nieuporządkowany jednak bardzo intrygujący sposób. Do wyboru masz również lampy z trzema pierścieniami o różnych wielkościach ułożonymi równolegle względem siebie
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - Lampa wisząca Galaxia Gold 85W LED
- Nr. katalogowy - ML8790
- Moc oprawy: 85W
- Typ oprawy: LED
- Barwa światła: 3500K ciepła
- Strumień światła: 5100lm
- IP IP21
- Napięcie 230V / 50Hz
- Źródło światła w komplecie: Tak
- Możliwość ściemniania: Tak
- Kolor: Złoty
- Materiały: Metal, tworzywo sztuczne
- Wymiary: Patrz schemat



Dane techniczne
| Producent : | MILAGRO |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Moc oprawy [W] : | 85W |
| Zasilanie : | 230V 50Hz |
| Temp barwowa : | 3500K |
| Dostępne kolory : | Złoty |
| Materiał : | Metal, tworzywo sztuczne |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.