Lampa wisząca COLLIDE H6 biały - 80W LED 2700K góra 6000lm + dół 1300lm 220-240V 50 Hz IP20 - ROTALIANA
Opis
Opis produktu :
Lampa Collide dostępna jest w pełnej gamie lamp ściennych, wiszących i sufitowych. Jest w całości wykonana z aluminium. Posiada jeden lub więcej dysków, oddzielonych od ściany cylindryczną podstawą, co zapewnia pośrednie oświetlenie z efektem halo. Collide to naturalne przedłużenie źródeł światła; jeden, dwa lub więcej okrągłych obwodów LED zasilanych napięciem sieciowym. Dysk zewnętrzny dostępny jest w standardowym białym kolorze lub, na życzenie, w wykończeniu naturalnym, satynowym lub metalicznym.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - COLLIDE H6 Lampa sufitowa wisząca
- Numer katalogowy - 1CDH6 D00 13 ZL1
-
Rodzaj oświetlenia: Pośrednie w górę + bezpośrednie w dół
- Pobór mocy systemu 80W
- Źródło światła LED: ACRICHE HV LED + COBLED
- Zasilanie 220-240 V 50 Hz
- Barwa światła: 2.700K
- Strumień świetlny oprawy: góra 6000lm + dół 1300lm
- Stopień ochrony IP20
- CRI 90
- Klasa energetyczna: F
- Klasa: 1
- Rozsył światła: Symetryczny
- Zasilanie w zestawie
- Żywotność diody LED L70 B50 > 50 000 h
- Kolor - Biały ( 13 )
- Materiał - Aluminium
- Projekt - Paolo Dell'Elce 2015 / 2023
- Wymiary - patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | ROTALIANA |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 80W |
| Zasilanie : | 220-240 V 50H |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Biały ( 13 ) |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.