Lampa sufitowa wewnętrzna JOY - 14W 3000K 1630lm 220V AC~240V AC IP20 - LAMP83
Opis
Opis produktu :
Oprawy oświetleniowe JOY może sprostać wszelkim potrzebom oświetleniowym w pomieszczeniu dzięki reflektorom o dwóch różnych średnicach: wpuszczanym, częściowo wpuszczanym i montowanym na powierzchni. Produkty z tej rodziny mają średnicę 90 mm w obudowie z anodowanego metalu i tylko 76 mm w obudowie z soczewkami optycznymi. W produktach integralność formy uzyskano dzięki temu, że korpus pełni funkcję chłodnicy.
Cechy charakterystyczne:
- Kod produktu - L SU1810030
- Nazwa produktu - JOY
- Moc oprawy: 14W
- 1630lm
- Barwa światła: 3000K ( 4000K - zapytaj naszego konsultanta )
- Źródło światła: COB – L80 – 50 000 godzin
- Tolerancja barwy: Krok 2-3
- Min. oddawanie barw : >90
- Obudowa : Radiator aluminiowy
- Farba : Malowanie proszkowe elektrostatyczne
- Kolor : Czarny RAL 9005 ( Biały RAL 9016, Szary RAL 9006 - zapytaj naszego konsultanta )
- Optyka : 36° ( 24° zapytaj naszego konsultanta )
- Reflektor (±3°)
- Współczynnik mocy : >0,95
- Sterowanie : Włącz/Wyłącz ( Dali – Casambi - zapytaj naszego konsultanta )
- Sterownik : Wewnętrzny
- Napięcie robocze : 220 V AC ~ 240 V AC
- Częstotliwość robocza : 50 ~ 60 Hz
- Klasa ochrony elektrycznej : Klasa 1 Klasa IK : IK 09
- Klasa IP : IP 20
- Przewód żarowy : 850°
- Klasa ryzyka fotobiologicznego : RG1

Dane techniczne
| Producent : | LAMP83 |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 14W |
| Zasilanie : | 220-240 V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Czarny, biały, szary |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.