Lampa stołowa wewnętrzna GAMMA - LED 4.3W 2700K 293lm ON-OFF matowe złoto - LEDS C4
Opis
Opis produktu :
Gamma to bogata kolekcja o wielu formatach i możliwościach, która wyróżnia się doskonałym wykończeniem i dużą wszechstronnością. Kinkiet o kwadratowej lub okrągłej podstawie, z portem USB lub bez niego, z abażurem lub bez abażuru, a także w wersji podtynkowej lub natynkowej, oferuje ponad 60 możliwości. Lampa nablatowa oraz stojąca to minimalistyczna opcja, pozwalająca na oświetlenie biurka.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - Lampy stołowa Gamma LED 4.3W 2700K ON-OFF Matowe złoto 293lm
- Nr. katalogowy - 10-6420-DN-DN
- Całkowita moc oświetleniowa: 4.3W
- Lumeny realnie: 293lm
- Lm/moc realna (W): 68lm
- Skorelowana temperatura barwowa (CCT): Ciepła biel - 2700K
- Kąt układu optycznego / Odbłyśnik: MEDIUM 34º
- Struktura materiału : Aluminium
- Wykończenie struktury: Matowe złoto
- Driver-Marka: HEP
- Napięcie / Częstotliwość: 100-240V/50-60Hz
- Protokół ściemniania: ON-OFF
- Power Factor: 0.50
- Żywotność : 50,000h L80B20
- Gwarancja: 5 lata
- CRI: 92
- skala MacAdam: 2
- Ryzyko fotobiologiczne: RG1
- Projekt: Josep Patsi
- Wymiary: patrz schemat



Dane techniczne
| Producent : | LEDS C4 |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >92 |
| Moc oprawy [W] : | 4.3W |
| Zasilanie : | 100-240V/50-60Hz |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Matowe złoto |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.