Lampa stołowa wewnętrzna ALTER czarna - LED COB 5W 4000K 410lm 220-240V IP20 ON-OFF - PAN
Opis
Opis produktu :
Alter to lampa stołowa typu „pantograf” wykonana z malowanego metalu. Jej regulowane ramię jest równoważone przez regulowaną głowicę optyczną. Alter oświetla biurko dzięki diodzie LED CoB zasilanej zintegrowanym zasilaczem. Całość uzupełnia 150-centymetrowy czarny silikonowy kabel zasilający oraz włącznik/wyłącznik umieszczony pod głowicą lampy.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy - TAV00004
- Nazwa produktu - ALTER lampa stołowa
- Moc: 5 W
- Typ źródła światła LEDCOB
- Temperatura światła 4000 K
- Siła strumienia świetlnego - emisja całkowita: 410 lm
- Współczynnik oddawania barw CRI >80
- Zasilanie: 220÷240 V
- Sterowanie Wł./Wył.
- Materiał: Metal, farba
- Kolor - czarny
- Klasa izolacji - II
- Stopień ochrony IP produktu IP20
- Wymiary - Patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | PAN |
| Źródło światła : | LED COB |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | > 80 |
| Moc oprawy [W] : | 5W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 4000K |
| Dostępne kolory : | Czarny ( black ) |
| Materiał : | Metal, farba |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.