Lampa stołowa SERPENTE 599 złoty perłowy - 12W E27 1350lm 2700K 230V IP20 - MARTINELLI LUCE
Opis
Opis produktu :
Symbol formalnej esencji, ciągliwości i dynamiki, Serpente, po 60 latach, wciąż pozostaje jedną z kultowych lamp w katalogu Martinelli. Ponadczasowy design i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technicznych w formowaniu klosza oraz krzywizny rurowego, obrotowego ramienia uczyniły z niej protoplastę wielu produktów, które później znalazły się w katalogu. Lampa stołowa z rozproszonym światłem, opływowym ramieniem, białym, opalowym kloszem z metakrylanu. Ramię i podstawa z malowanego metalu. Zaprojektowana w 1965 roku przez Elio Martinellego, lampa została wykonana techniką akrylową, innowacyjną jak na czasy, w których powstała, i przywołuje atmosferę tamtych lat, które zadecydowały o sukcesie włoskiego wzornictwa na świecie.
Cechy charakterystyczne:
- SERPENTE 599 - OPRAWA STOŁOWA
- Numer katalogowy: 599/AU
- Typ: Stołowa, biurkowa
- Źródło lampy: E27 ( Żarówka nie jest dołączona )
- Napięcie: 230 V
- Moc: 12W ( max 75W )
- Stopień ochrony: IP20
- Lumen 1350lm
- Barwa światła: 2700K
- CRI >80
- Czas świecenia: 25000 h
- Klasa energetyczna E
- Kolor struktury: Złoty perłowy
- Kolor klosza: Biały, opalowy
- Kolor podstawy: Złoty perłowy
- Materiał: Metakrylan 040 ( klosz ), żelazo
- Projektant: Elio Martinelli



Dane techniczne
| Producent : | MARTINELLI LUCE |
| Źródło światła : | E27 |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >80 |
| Moc oprawy [W] : | 12W max.75W |
| Zasilanie : | 230V |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Złoty perłowy |
| Materiał : | Metakrylan 040 ( klosz ), żelazo |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.