Lampa stołowa GRAMMOLUCE czarny - 33W LED 3300lm 1800-3000K 230V IP20 - MARTINELLI LUCE
Opis
Opis produktu :
Dynamiczna lampa stołowa LED z rozproszonym światłem. Ściemnialna. Podstawa z malowanego aluminium, konstrukcja ze szkła borokrzemianowego, membrana Lycra®. Lampa jest dostarczana z 3 kulami ze szkła borokrzemianowego o różnej wadze: 0,3 kg, 0,7 kg i 1,3 kg. Liczba i waga kul umieszczonych na tkaninie zmieniają intensywność i odcień emitowanego światła dzięki wykorzystaniu źródła światła LED o dynamicznej bieli: z lekkimi ciężarkami światło jest delikatniejsze i cieplejsze, a z dodaniem kul światło staje się mocniejsze i chłodniejsze. Podstawa z kulkami wykonana jest z materiału PaperStone®, który posiada certyfikat FSC®, jest wolny od formaldehydu i lotnych związków organicznych (LZO). Wykonana w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu oraz żywic roślinnych PetroFree™. Zamiast barwników chemicznych zastosowano naturalne pigmenty, aby zapewnić większą odporność na promieniowanie UV i stabilność koloru. Wytrzymała jak stal, piękna jak kamień. Każda płyta jest unikatowa.
Cechy charakterystyczne:
- OPRAWA STOŁOWA - GRAMMOLUCE
- Numer katalogowy: 838/NE
- Typ: Stołowa, biurkowa
- Zintegrowana dioda LED
- Napięcie: 230 V
- Max watt: 33W
- Stopień ochrony: IP20
- Temperatura barwowa: 1800 K 3000 K
- Lumen: 3300 lm
- Czas świecenia: 50000 h
- Kolor: kolor struktury przezroczysty, puste pole, kolor odbłyśnika biały, puste pole, kolor dyfuzora przezroczysty, puste pole, kolor podstawy czarny, nieprzezroczysty, RAL 9005, kolor elementów biały, opalowy
- Lampa jest dostarczana z 3 kulami ze szkła borokrzemianowego o różnej wadze: 0,3 kg, 0,7 kg i 1,3 kg
- Materiał: aluminium, szkło
- Materiał odbłyśnika: Lycra®
- Projektant: Min Dong, Habits Design











Dane techniczne
| Producent : | MARTINELLI LUCE |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Moc oprawy [W] : | 33W |
| Zasilanie : | 230V |
| Temp barwowa : | 1800-3000K |
| Dostępne kolory : | Czarny |
| Materiał : | Aluminium, szkło |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.