Lampa ścienna zewnętrzna SCOTLAND antracyt - LED COB 6W 3000K 320lm 100-240V IP65 100°- HOFF LIGHT
Opis
Opis produktu :
Nowoczesna lampa ścienna outdoorowa wykonana z trwałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, zapewnia eleganckie i funkcjonalne oświetlenie elewacji, tarasu lub wejścia do domu. Minimalistyczna forma w połączeniu z ciepłym światłem tworzy klimatyczny efekt zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy - 2.3005.1312
- Wersja SCOTLAND
- Napięcie wejściowe 100-240 V
- Typ diody LED: LED COB
- Moc (W) 6
- Rzeczywisty strumień świetlny (lm) 320
- Temperatura barwowa 3000K
- Współczynnik oddawania barw CRI >80
- Kąt wiązki 100°
- Wykończenie: antracyt
- Wymiary (mm) 121 x 71 x 107
- Waga (kg) 0,8
- Obudowa: Aluminium
- Dyfuzor: Szklana soczewka
- IP IP65 odporność na deszcz i kurz
- IK IK06
- Zasilacz w zestawie
- Zakres temperatur: od -20°C do +50°C
- Gwarancja: 3 lata
- Wymiary - Patrz schemat

Dane techniczne
| Producent : | HOFF LIGHT |
| Źródło światła : | LED COB |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | >80 |
| Moc oprawy [W] : | 6W |
| Zasilanie : | 100-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Antracyt ( anthracite ) |
| Materiał : | Obudowa: aluminium Klosz: szklana soczewka |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.