Lampa ścienna z sterownikiem AUDE L mosiądz - LED 4,32W 2700K 487lm 23°-40° 110-230V 500mA DALI IP50 - Trizo21
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu :
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - AUDE L lampa ścienna
- Nr. katalogowy - Oprawa ścienna ADWL 1273H
- Nr. katalogowy - Sterownik DALI D 15WDA EU-US
- Rodzaj światła - LED
- Moc oprawy - 4,32W
- Klasa szczelności - IP50
- CRI>95
- Napięcie 110-230V 500mA
- Sterownik - DALI
- Filtr antyrefleksyjny o strukturze plastra
- Kąt świecenia 23° - 40°
- Klasa-3
- Kolor - Mosiądz
- Materiał - Mosiądz
- Gwarancja Tak
- Projekt - Bruno Van Meenen
- Wymiary - patrz schemat



Dane techniczne
| Producent : | Trizo21 |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >95 |
| Moc oprawy [W] : | 4,32W |
| Zasilanie : | 110-230 V 500mA – wymagany sterownik montowany zdalnie |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Brass ( mosiądz ) |
| Materiał : | Mosiądz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.