Lampa ścienna wewnętrzna CITRIC - 1xE27 LED A45 6W IP20 - EL TORRENT
Opis
Opis produktu :
Cechy charakterystyczne:
- Kod produktu - CT.002.00
- Nazwa produktu - Citric wall lamp
-
Lampa ścienna - wewnętrzna
-
Moc - 6W
- Źródło światłą - LED
- Zasilenie - 220-230V / 50-60Hz
- Stopień ochrony IP20
- Baza ścienna - nikiel
- Ręcznie wykonana z naturalnej porcelany
- Czerwony lub czarny kabel tekstylny ( przy zamówieniu prosimy wpisać w uwagach kolor przewodu )
- Projekt - Eloy Puig


Dane techniczne
| Producent : | EL TORRENT |
| Źródło światła : | 1 x LED E27 |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | nie dotyczy |
| Moc oprawy [W] : | 6W |
| Zasilanie : | 220-230V / 50-60Hz |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | satynowy nikl i czerwony lub czarny kabl tekstylny |
| Materiał : | porcelana, metal |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.