Lampa ścienna wewnętrzna CHIC czarny - LED 3.9W 2700K 200lm TOUCH DIMMING IP20 - LEDS C4
Opis
Opis produktu :
Chic to gra geometrycznych struktur i świateł, która nie pozostawia nic przypadkowi. Jest to model, który wyróżnia się dekoracyjną strukturą, fasetowaną sylwetką i wrodzoną elegancją. Maksimum techniki w minimalnym wyrazie tego punktu świetlnego do czytania. Chic to nowość, która występuje w formie podstawowej w dwóch wykończeniach.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - Oświetlenie do czytania Chic LED 3.9W Ciepła biel - 2700K TOUCH DIMMING Czarny 200lm
- Nr. katalogowy - 05-8509-05-05
- Całkowita moc oświetleniowa: 3.9W
- Lumeny realnie: 200
- Lm/moc realna (W): 51
- Skorelowana temperatura barwowa (CCT): Ciepła biel - 2700K
- Kąt układu optycznego / Odbłyśnik: MEDIUM 26
- UGR: <=16
- Struktura materiału : Aluminium
- Wykończenie struktury: Czarny
- Driver-Marka: HEP
- Napięcie / Częstotliwość: 100-240V/50-60Hz
- Protokół ściemniania: TOUCH DIMMING
- Power Factor: 0.86
- Żywotność : 50,000h L80B2
- Gwarancja: 5 lata
- Oprawa oświetleniowa łatwa w recyklingu
- TM30 RG: 99
- TM30 RF: 92
- Współczynnik melanopowy: 0.451
- CRI: 92
- skala MacAdam: 2
- Ryzyko fotobiologiczne: RG1
- UGR Poprzeczna: 8.4
- UGR Podłużna: 8.4
- Wymiary: patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | LEDS C4 |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >92 |
| Moc oprawy [W] : | 3,9W |
| Zasilanie : | 100-240V/50-60Hz |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Czarny ( black ) |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.