Lampa ścienna TOGGLE antracytowy - 4.5W LED 700lm 2700K 230V IP20 - MARTINELLI LUCE
Opis
Opis produktu :
Lampka Toggle, zamocowana na boku łóżka, poziomo lub pionowo, może być włączana i wyłączana za pomocą przełącznika, który podkreśla jej funkcjonalność i charakter. Lampka Toggle to idealna lampka do czytania na chwilę relaksu. Lampka Toggle wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lakierowanego, z satynowym dyfuzorem z poliwęglanu. Źródłem światła jest dioda LED i wbudowany zasilacz.
Cechy charakterystyczne:
- OPRAWA ŚCIENNA - TOGGLE 1455
- Numer katalogowy: 1455/AN
- Typ: Ścienna
- Zintegrowana dioda LED
- Napięcie: 230 V
- Max watt: 4.5W
- Stopień ochrony: IP20
- Temperatura barwowa: 2700 K
- Lumen: 700 lm
- CRI >80
- Klasa energetyczna E
- Kolor: Antracytowy
- Materiał: Aluminium, poliwęglan
- Sterownik w zestawie
- Zasilanie: zasilacz elektroniczny
- Rodzaj ściemniania: nieściemnialny
- Emisja światła bezpośredniego
- Projektant: Neil Poulton
- Wymiary: patrz schemat




Dane techniczne
| Producent : | MARTINELLI LUCE |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >80 |
| Moc oprawy [W] : | 4.5W |
| Zasilanie : | 230V |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Antracytowy |
| Materiał : | Aluminium, poliwęglan |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.