Lampa ścienna AUDY 1S czarny - LED 4,32W 3000K 517lm 40° 220-240V IP50 - Trizo21
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu :
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - AUDY 1S lampa ścienna
- Nr. katalogowy - ATWS 1372·W
- Rodzaj światła - LED array 4,32W
- Moc oprawy - 4,32W
- Klasa szczelności - IP50
- CRI>95
- Napięcie 220-240V 500mA – wymagany sterownik montowany zdalnie
- Kąt świecenia 40°
- Klasa-3
- Kolor - Czarny
- Materiał - Szkło, Aluminium
- Gwarancja Tak
- Projekt - Bruno Van Meenen
- Wymiary - patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | Trizo21 |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >95 |
| Moc oprawy [W] : | 4,32W |
| Zasilanie : | 220-240 V 500mA – wymagany sterownik montowany zdalnie |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Black ( czarny ) |
| Materiał : | Aluminium, szkło |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.