Lampa podłogowa wewnętrzna INVISIBLE - LED 10.5W 3000K TOUCH DIMMING 550lm czarny - LEDS C4
Opis
Opis produktu :
Przy projektowaniu kolekcji Invisible Francesc Vilaró czerpał inspirację z projektów rzeźbiarza Alexandra Caldera, dążąc do równowagi między tworzącymi strukturę liniami a łączącym je kołem jako przeciwwagą. Ta kompozycja równowagi pozwala skierować światło na dowolny punkt, emitując światło akcentujące w bardzo naturalny sposób przy dużej swobodzie ruchu we wszystkich jego wersjach. Invisible to emblematyczna kolekcja, która otrzymała nagrodę German Design Award.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - Lampa podłogowa Invisible LED 10.5W Ciepła biel - 3000K TOUCH DIMMING Czarny 555lm
- Nr. katalogowy - 525-5693-05-05
- Całkowita moc oświetleniowa: 10.5W
- Lumeny realnie: 550
- Lm/moc realna (W): 52
- Skorelowana temperatura barwowa (CCT): Ciepła biel - 3000K
- Struktura materiału : Stal, Aluminium
- Wykończenie struktury: Czarny
- Materiał dyfuzora: Pleksi
- Wykończenie klosza: Opal
- Driver-Marka: HEP
- Napięcie / Częstotliwość: 100-240V/50-60Hz
- Protokół ściemniania: TOUCH DIMMING
- Power Factor: 0.50
- Żywotność : 50,000h L80B20
- Gwarancja: 5 lata
- CRI: 92
- skala MacAdam: 5
- Ryzyko fotobiologiczne: RG0
- Wymiary: patrz schemat




Dane techniczne
| Producent : | LEDS C4 |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >92 |
| Moc oprawy [W] : | 10.5W |
| Zasilanie : | 100-240V/50-60Hz |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Czarny |
| Materiał : | Stal, aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.