Lampa podłogowa wewnętrzna FIORE czarny mat - LED 10W 1200lm 2300+3000+4000K 230V ~ 50Hz IP20
Opis
Opis produktu :
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa FIORE lampa podłogowa
- Kod produktu - 454610132
- Źródła światła - LED SMD ( zainstalowane na stałe )
- Moc 10W
- Barwa światła - 2300+3000+4000K ( Regulowana barwa światła )
- Strumień światła - 1200lm
- Odwzorowanie kolorów (CRI) - > 80 CRI
- Zasilenie - 230V ~ 50Hz
- Wskaźnik ochrony - IP20
- Funkcja pamięci
- Czujnik ściemniania
- Klasa ochrony - 2
- Kolor - Czarn mat
- Żywotność - 30000H
- Gwarancja - Tak
- Materiał - Metal, marmur

Dane techniczne
| Producent : | TRIO |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >80 |
| Moc oprawy [W] : | 10W LED |
| Zasilanie : | 230V ~ 50Hz |
| Temp barwowa : | 2300+3000+4000K |
| Dostępne kolory : | Czarny mat |
| Materiał : | Metal |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.