Lampa podłogowa wewnętrzna BEADED F opal - LED 2x11W 2500lm 2700K 230V DIM IP20 - B.lux
Opis
Beaded F to lampa podłogowa wykonana z aluminium i dmuchanego szkła. Jej podwójny klosz, dający światło bezpośrednie i pośrednie, jest dostępny w kolorze opalowej bieli lub dymnej szarości; ta druga opcja zawiera płaski, wewnętrzny klosz, który zapobiega widoczności źródła światła. Centralny aluminiowy pierścień ma teksturowane, matowe, czarne wykończenie.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - Beaded F - lampa podłogowa
- Kod produktu - 772001
- Oprawa - LED
- Moc - 2x11W
- Barwa światła - 2700K
- Strumień światła - 2500lm
- CRI≥90
- Zasilanie ~230V
- Klasa szczelności IP - IP20
- Ściemnianie - DALI
- Kolor - Opal
- Materiał - Dmuchane szkło, aluminium
- Pomieszczenie - Przedpokój/Hol, Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia
- Projekt - Werner Aisslinger
- Wymiary - Patrz schemat



Dane techniczne
| Producent : | B.lux |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 2 x 11W |
| Zasilanie : | 230 V |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Opal |
| Materiał : | Aluminium, szkło |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.