Lampa podłogowa Y3 czarna - 13W LED 3000K 1950lm 24V IP20 - MARTINELLI LUCE
Opis
Opis produktu :
Dynamiczna lampa podłogowa ze światłem bezpośrednim/pośrednim. Dzięki trzem odciągom zamocowanym na obudowie lampy i połączonym z trzema sprężynami znajdującymi się na trójkątnym Dzięki podstawie, lampę można przechylać w dowolnym kierunku, zachowując zawsze idealną równowagę. Aluminiowy obrotowy reflektor źródła światła LED z przegubem obrotowym umożliwia skierowanie światła w dowolną stronę. Ściemnialny sterownik na wtyczce 24 V, ściemnialny.
Cechy charakterystyczne:
- OPRAWA PODŁOGOWA - Y3
- Numer katalogowy: 2302/NE
- Typ: Podłogowa
- Źródło lampy: Led
- Napięcie: 24 V
- Max watt: 13W
- Stopień ochrony: IP20
- Lumen: 1950lm
- Barwa światła: 3000K
- CRI >80
- Czas świecenia: 50000 h
- Klasa energetyczna: D
- Zasilacz w zestawie
- Ściemnianie: Ściemniacz na kablu
- Materiały | Konstrukcja: Aluminium Podstawa: Żelazo
- Przewód zasilający: 50+200 cm
- Kolor podstawy: Czarny
- Projektant: Simon Schmitz







Dane techniczne
| Producent : | MARTINELLI LUCE |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >80 |
| Moc oprawy [W] : | 13W |
| Zasilanie : | 24V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Czarny |
| Materiał : | Konstrukcja: aluminium, Podstawa: żelazo |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.