Lampa podłogowa DRINK F1 srebrny - 27W LED 2700K 4400lm 220-240V 50 Hz IP20 - ROTALIANA
Opis
Opis produktu :
Wysoka lampa podłogowa LED Drink w purystycznym kształcie kielichaTa lampa podłogowa od razu zdradza model, który zainspirował projektantów Giovanniego Laudę i Dantego Doneganiego przy jej tworzeniu. Wykonana z aluminium lampa podłogowa Drink to stylowe, pośrednie źródło światła do wysokiej jakości wnętrz. Drink ma kształt kielicha z nieproporcjonalnie długim trzonkiem. Dzięki otwieranemu do góry kloszowi, całe światło z diod LED jest emitowane w kierunku sufitu. Jasność można regulować za pomocą przełącznika wbudowanego w trzon.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa -DRINK1 Lampa podłogowa
- Numer katalogowy - 1DRF1 LED 43 EL2
- Pobór mocy systemu 27W
- Źródło światła LED: MID POWER LED
- Zasilanie 220-240 V 50 Hz
- Barwa światła: 2.700K
- Strumień świetlny oprawy: 4400lm
- Stopień ochrony IP20
- Klasa energetyczna: E
- Klasa: 2
- Zasilacz w zestawie
- Wtyczka europejska
- Typ oświetlenia: Pośrednie
- Rozsył światła: Symetryczny
- Żywotność diody LED L70 B50 > 54.000 h
- Kolor - Srebrny ( 43 )
- Materiał - Aluminium
- Projekt - Dante Donegani & Giovanni Lauda
- Wymiary - patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | ROTALIANA |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 27W |
| Zasilanie : | 220-240 V 50H |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Srebrny ( 43 ) |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.