Lampa naścienna wewnętrzna ICELAND czarna - LED COB 3W 3000K 160lm100-240V IP20 40° - HOFF LIGHT
Opis
Opis produktu :
Zaprojektowana z myślą o bezproblemowej integracji, lampa Iceland ma aluminiową obudowę i smukły profil o szerokości 30 mm. Jej ciepłe i precyzyjne światło (HP LED 3000 K, CRI>90) idealnie nadaje się do czytania w skupieniu. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi i możliwości wyboru białego, czarnego lub złotego wykończenia, jest dyskretnym i wydajnym elementem wyposażenia pokoi hotelowych lub domowych.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy - 1.3001.1212
- Wersja ICELAND
- Moc (W) 3W
- Zasilenie wejściowe 100-240 V
- Zasilacz w zestawie
- Temperatura barwowa 3000K
- Rzeczywisty strumień świetlny (lm) 160 lm
- Współczynnik oddawania barw: CRI >90
- Kąt wiązki: 40°
- Wykończenie: Czarne
- Obudowa: Aluminium
- Waga (kg) 0,32
- IP: IP20
- Wyłącznik czasowy
- Zakres temperatur: -20°C +40°C
- Gwarancja: Tak
- Wymiary - Patrz schemat

Dane techniczne
| Producent : | HOFF LIGHT |
| Źródło światła : | LED COB |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | > 90 |
| Moc oprawy [W] : | 3W |
| Zasilanie : | 100-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Czarny |
| Materiał : | Obudowa: Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.