Kinkiet wewnętrzny BOT czarny - LED 6W 3000K 300lm 220-240V IP20 - KOHL Light
Opis
Opis produktu :
Lampa ścienna BOT LED 6W z wbudowanym włącznikiem ON/OFF. Kinkiet dostępny w 2 kolorach: biały lub czarny, posiada wbudowaną diodę LED o mocy 6W i strumień światła wynoszący 300lm w barwie białej ciepłej 3000K. Główka lampy jest obracana o 360° co pozwala ustawić kierunek świecenia. Elegancki i nowoczesny design sprawiają, że ten kinkiet ledowy świetnie sprawdzi się w sypialni lub pokoju hotelowy przy łóżku jako nocna lamka do czytania.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa Lampa ścienna
- Kod produktu - K50701.01.WS.BK-BK.ST.8.30
- Lampa: LED
- Moc: 6 W
- Temperatura barwowa: 3000K
- Strumień świetlny: 300 lm
- Skuteczność ściemniania: 47 lm/W
- Ściemnianie: Bez ściemniania
- Sterownik: Zintegrowany
- Klasa ochrony: I
- Wskaźnik oddawania barw: CRI >80
- Napięcie: 220-240 V
- Natężenie prądu: 300 mA
- Czas życia: 50 000 h
- Wymiary - patrz schemat
- Montaż: Powierzchnia ścienna
- Wykończenia aluminiowe: Czarny-czarny
- Kierunek światła: Regulowany
- Kąt nachylenia: 90°
- Kąt obrotu: 360°
- Wnętrze/zewnątrz Stopień ochrony IP: IP20
- Materiał: Aluminium
- Klasa ochrony IK: IK010
- Zastosowanie: Wewnątrz
- Gwarancja: 5 lat
- Wymiary: patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | KOHL Light |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >80 |
| Moc oprawy [W] : | 6W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | CZarny-czarny |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.