Słupek oświetleniowy JAMAICA antracyt - LED SMD 13.5W 3000-4000K 1000-1050lm 100-240V IP65 120°- HOFF LIGHT
Opis
Opis produktu :
Jamaica Bollard to nowoczesny słupek ogrodowy (baliza/bollard) do oświetlenia zewnętrznego. Model wykonany jest w kolorze antracytowym z aluminium i posiada wysoką odporność na warunki atmosferyczne – klasa szczelności IP65 oraz odporność mechaniczna IK08.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy - 2.7013.1318
- Wersja JAMAICA
- Napięcie wejściowe 100-240 V
- Typ diody LED: LED SMD
- Moc (W) 13,5
- Rzeczywisty strumień świetlny (lm) 1000-1050
- Temperatura barwowa 3000K 4000K
- Współczynnik oddawania barw CRI >80
- Kąt wiązki 120°
- Wykończenie: antracyt
- Wymiary (mm) 220x450x140
- Waga (kg) 2,3
- Obudowa: Aluminium
- Klosz: PC
- IP IP65 odporność na deszcz i kurz
- IK IK08
- Zasilacz w zestawie
- Zakres temperatur: od -20°C do +45°C
- Gwarancja: 3 lata
- Wymiary - Patrz schemat

Dane techniczne
| Producent : | HOFF LIGHT |
| Źródło światła : | LED SMD |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | >80 |
| Moc oprawy [W] : | 13,5W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 3000K-4000K |
| Dostępne kolory : | Antracyt ( anthracite ) |
| Materiał : | Obudowa: aluminium Klosz: PC |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.