Słupek oświetleniowy BELIZE 650 antracyt - LED SMD 8W 2700K 290lm 100-240V IP65 360°- HOFF LIGHT
Opis
Opis produktu :
Lampa sygnalizacyjna o nowoczesnym wzornictwie i technologii LED do oświetlenia zewnętrznego, wykonana z odlewanego aluminium, z opalowym kloszem z poliwęglanu. Ta lampa sygnalizacyjna idealnie nadaje się do dekoracyjnego oświetlenia ogrodu dzięki okrągłemu strumieniowi światła, który tworzy piękny efekt świetlny.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy - 2.7021.1311
- Wersja BELIZE 650
- Napięcie wejściowe 100-240 V
- Typ diody LED: LED SMD
- Moc (W) 8
- Rzeczywisty strumień świetlny 290 lumenów
- Temperatura barwowa 2700K
- Współczynnik oddawania barw CRI >80
- Kąt wiązki 360°
- Wykończenie: antracyt
- Wymiary (mm) 108x650
- Waga (kg) 2,3
- Obudowa: Aluminium
- Klosz: Opal
- IP IP65
- IK IK08
- Zakres temperatur: od -20°C do +40°C
- Gwarancja: 3 lata
- Wymiary - Patrz schemat



Dane techniczne
| Producent : | HOFF LIGHT |
| Źródło światła : | LED SMD |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | >80 |
| Moc oprawy [W] : | 8W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Antracyt ( anthracite ) |
| Materiał : | Obudowa: aluminium Klosz: opal |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.