Oświetlenie szynowe PALI - LED 220-240V, 12,6-42W, 4000K, 1547-4619lm, 36°, CRI>80, IP20, biały
Opis
Opis produktu :
Lampa szynowa LED wykonana z wysokiej jakości aluminium, przeznaczona do montażu na szynoprzewodzie 3-fazowym. Reflektor szynowy LED posiada regulację położenia w pionie i poziomie, mocowany do szyny za pośrednictwem adaptera z przełącznikiem wyboru faz. Wąski kąt świecenia na poziomie 36° sygnowany do oświetlania akcentowanego wybranej ekspozycji.
Cechy charakterystyczne:
-
IBL/04428/TR/W/36/840 Track LED PALI - wewnętrzna
- Moc oprawy: 12.6-42W
-
Wiązka oświetlenia: 36°
-
Wskaźnik oddawania barw: CRI>80
- Barwa światła ciepłe białe 3000K
- Jasność: 1547lm-4619lm
-
Wskaźnik wodoodporności: IP20
- Kolor: biały
-
Materiał: aluminium
-
Wymiary: patrz schemat

Dane techniczne
| Producent : | dystrybutor IBL |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI>80 |
| Moc oprawy [W] : | 12,6-42W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 4000K |
| Dostępne kolory : | biały |
| Materiał : | aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.