Oprawa oświetleniowa wpuszczana regulowana VECTOR SEMIRECESSED 55 - 23°, 18W, 2700K, 1715lm, CRI>90, IP20, brązowa
Opis
Opis produktu :
Pół wpuszczana lampa Vector Semirecessed 55 doskonale nadaje się do stosowania w pomieszczeniach i kieruje strumień światła pod kątem. Spot Vector 55 może obracać się o 360 stopni i przechylać o 90 stopni. Wąski kąt wiązki 23 stopni oznacza, że światło może się równomiernie rozprowadzać i być ukierunkowane. Lampa jest dostępna w 4 opcjach kolorystycznych: białej, miedzianej, srebrnej lub brązowej i emituje ciepłe, białe światło.
Cechy charakterystyczne:
-
AP63220
-
Nazwa: Wpuszczana regulowana Vector Semirecessed 55 - 23° 2700K brąz
- Moc oprawy: 18W
-
Wiązka oświetlenia: 23°
-
Wskaźnik oddawania barw: CRI>90
- Barwa światła ciepłe białe 2700K
- Jasność: 1715lm
-
Wskaźnik wodoodporności: IP20
- Kolor: brąz
-
Materiał: aluminium
- Obrót poziomy o 360°
- Obrót pionowy o 90°
- Wydajność: 73%
- Skuteczność: 95,28 lm/W
- Żywotność: L70 (9K) = 50000h
- Tolerancja kolorów: MacAdam 3SDCM
- Temperatura pracy <45°C.
- Możliwość ściemniania: sterownik 500 mA SELV dostarczany oddzielnie. W zależności od sterownika, produkt może być ściemnialny DALI lub nieściemnialny
- Projekt: Carlotta de Bevilacqua
-
Wymiary: patrz schemat
Dane techniczne
| Producent : | ARTEMIDE |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI>90 |
| Moc oprawy [W] : | 18W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | brązowy |
| Materiał : | aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.