Oprawa oświetleniowa sufitowa wewnętrzna RAFTER 14 LED M930 points flattrack czarny-czarny - 5.5W 3000K 553lm 37° IP20 ON-OFF - AQFORM
Opis
Opis produktu :
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - RAFTER points 14 LED M930 37° flattrack czarny
- Numer referencyjny 6499-M930-FB-00-12
- Kolor - czarny-czarny
- Moc źródła: 5W
- Moc oprawy: 5,5W
- Napięcie: 48V
- Strumień świetlny oprawy: 602lm
- Strumień świetlny źródła: 553lm
- Temperatura barwowa: 3000K ( dostępna temperatura barwowa: 2700K/4000K - zapytaj sprzedawcę )
- CRI >90
- Sterowanie w standardzie: ON/OFF
- Klasa szczelności: IP20
- Źródło światła: LED, zintegrowane
- Miejsce montażu - sufit
- Materiał: aluminium
- Dostępne kolory: czarny, biały ( zapytaj sprzedawcę )
- Kolor optyki: czarny, biały ( zapytaj sprzedawcę )
- Żywotność: L90B10 dla 60 000h
- Gwarancja: 2 lat
- Wymiary oprawy: patrz schemat
- Ten produkt zawiera źródło światła o klasie efektywności energetycznej E.
- Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem lamp AQForm (dawniej Aquaform) w Polsce. Niektóre oprawy można zamówić o innych parametrach (kolor obudowy, kąt świecenia, barwa światła, moc, jasność). W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy: shop@idealbodylight.com.pl lub telefoniczny: 660 808 853
Dane techniczne
| Producent : | AQForm |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 5,5W |
| Zasilanie : | 230V - 48V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | czarny, czarny odbłyśnik |
| Materiał : | aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.