Oprawa oświetleniowa sufitowa wewnętrzna KIVA Ø95mm - 13.2W 3000K CRI 92 22.7º DALI-2 1320lm czarny - LEDS C4
Opis
Opis produktu :
Doskonałe sterowanie optyczne w czystej, ultra kompaktowej konstrukcji projektora. Dostępne w wersji DALI i Casambi.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - Reflektory Kiva Surface Ø95mm 13.2W Ciepła biel - 3000K CRI 92 22.7º DALI-2 Czarny 1320lm
- Nr. katalogowy - 15-8038-60-DS
- Całkowita moc oświetleniowa: 13.2W
- Lumeny realnie: 1320lm
- Lm/moc realna (W): 100W
- Skorelowana temperatura barwowa (CCT): Ciepła biel - 3000K
- Kąt układu optycznego / Odbłyśnik: MEDIUM 23º
- UGR: <=19
- Struktura materiału : Aluminium
- Wykończenie struktury: Czarny
- Napięcie / Częstotliwość: 120-240V/50-60Hz
- Protokół ściemniania: DALI-2
- Power Factor: NULL
- Żywotność : 50,000h L80B20
- Gwarancja: 5 lata
- Oprawa oświetleniowa łatwa w recyklingu
- CRI: 92
- skala MacAdam: 2
- Ryzyko fotobiologiczne: RG1
- UGR Poprzeczna: 19.0
- UGR Podłużna: 19.0
- Wymiary: patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | LEDS C4 |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >92 |
| Moc oprawy [W] : | 13.2W |
| Zasilanie : | 100-240V/50-60Hz |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Czarny |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.