Lampa wisząca wewnętrzna AGARI MULTI 117-87-57cm złoty mat - 163W LED 3000K 19951lm 220-230V IP20
Opis
Opis produktu :
Kolekcja Agari to ringi - świecące do wewnątrz koła świetlne. Kolekcja składa się z lamp w wersji natynkowej, zwieszanej i systemu multiring – 3 ringów w jednej oprawie. Koła występują w 3 rozmiarach: 57 cm, 87 cm, 117 cm. Źródło światła w jednym ringu to 2 paski LED, w standardzie lampa wykonana jest na 2 obiegi elektryczne. Opcjonalnie można dokupić pilot do ściemniania. Lampy wykonane są w kolorze czarnym i złotym, w temperaturze barwowej 3000K i 4000K. Istnieje możliwość zamówienia lampy modyfikowanej np. w białym kolorze albo w systemie multiring na 2 koła w oprawie.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa AGARI MULTI - wisząca - 117 - 87 - 57 cm - złoty mat - 3000K
- Kod produktu - 5420
- Moc - 163W LED
- Źródła światła - 6x taśma led
- barwa światła - 3000K
- Lumeny - 19951lm
- Transformator - Na wyposażeniu
- Zasilanie ~220-230V
- Klasa szczelności IP - IP20
- Kolor - Złoty mat
- Gwarancja - 5 lat
- Materiał - Aluminium, stal lakierowana
- Wymiary - patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | ANTIGO |
| Źródło światła : | 6x taśma Led |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Moc oprawy [W] : | 163W |
| Zasilanie : | 220-230 V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Złoty mat |
| Materiał : | Aluminium, stal lakierowana |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.