Lampa sufitowa wodoodporna MOS - 12W LED 3000K 1581lm 220-240V 80° CRI>90 IP44 ⌀11x7.5 cm czarna
Opis
Opis produktu :
Lampa sufitowa MOS VK/02169 to idealny wybór do wnętrz i na zewnątrz, a także do łazienki, ponieważ jest wodoodporna i ma stopień ochrony IP44. To aluminiowa oprawa rozpraszająca światło pod kątem 80°. Posiada wbudowaną diodę LED o mocy 12 W, emitującą ciepłe, białe światło (3000 K) i strumieniu świetlnym 1581 lumenów. Dostępna jest w dwóch pięknych odcieniach, dzięki czemu możesz wybrać swój ulubiony.
Cechy charakterystyczne:
-
VK/02169/CE/B/W/110 - oprawa sufitowa wodoodporna
- Wejście 220V-240V
- Wskaźnik wodoodporności: IP44
- Max 12W LED
- Barwa światła: 3000K
- Strumień światła: 1581lm
- Rozproszone światło pod kątem 80°
- Kolor: czarny
- Materiał: aluminium
- Wymiary: patrz schemat

Dane techniczne
| Producent : | dystrybutor IBL |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >90 |
| Moc oprawy [W] : | 12W |
| Zasilanie : | 220V-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | czarny |
| Materiał : | aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.