Lampa stołowa wewnętrzna YAB czarna - LED 8W 3000K 450lm 220-240V IP20 ON-OFF - PAN
Opis
Opis produktu :
Yab to lampa stołowa z lakierowaną aluminiową obudową. Wyważone, regulowane ramię i obrotowa głowica optyczna. Zintegrowane źródło światła LED o wysokiej wydajności i elektroniczny sterownik. Idealna do bezpośredniego oświetlenia biurkowego. Włącznik zasilania i regulacja "soft touch" na głowicy produktu. Kabel zasilający z białego lub czarnego silikonu o długości 200 cm.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy -TAV00069
- Nazwa produktu - YAB lampa stołowa
- Moc: 8 W
- Typ źródła światła LED SMD
- Temperatura światła 3000 K
- Siła strumienia świetlnego - emisja całkowita: 450 lm
- Współczynnik oddawania barw CRI >80
- Zasilanie: 220÷240 V
- Sterowanie Wł./Wył.
- Materiał: aluminium
- Kolor - czarny
- Klasa izolacji - II
- Stopień ochrony IP produktu IP20
- Wymiary - Patrz schemat



Dane techniczne
| Producent : | PAN |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | > 80 |
| Moc oprawy [W] : | 8W |
| Zasilanie : | 220-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Czarny ( black ) |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.